,

Americká chladnička LG GMX945MC9F čierna


2,399.20 

Všetko o produkte

americká chladnička • výška 179,3 cm • objem chladničky 365 l / mrazničky 273 l • energetická trieda F • 10 rokov záruka na kompresor • technológia Door Cooling+™ – rýchlejšia obnova teploty • invertorový lineárny kompresor LG • InstaView Door -in-Door™ – po poklepaní sa rozsvieti vnútro chladničky • Pure N Fresh – pohlcovač zápachu • Wi-Fi, komunikácia s mobilom, inteligentná diagnostika • max. hlučnosť 40 dB • V × Š × H: 179,3 × 91,2 × 74,4 cm

LG GMX945MC9F, matná čierna

Splňte si svoj sen o veľkej chladničke s veľkorysým miestom na skladovanie potravín a kúpte si americkú chladničku LG GMX945MC9F. Získa si vás nielen luxusným matným vzhľadom, ale aj svojou výbavou vrátane technológie Door Cooling+™, vďaka ktorej zostanú suroviny dlhšie čerstvé. O chod spotrebiča sa stará tichý a úsporný invertorový lineárny kompresor LG.

Inteligentný systém skladovania potravín

Čistý objem chladničky predstavuje 365 l, takže nedostatkom miesta rozhodne trpieť nebudete. Pre vaše potreby sú pripravené 4 police z tvrdeného skla a 2 zásuvky na ovocie a zeleninu. Jedna z políc je navyše sklopná a oceníte ju obzvlášť v prípade, keď budete chcieť uskladniť vysoké a objemné predmety. Vďaka extra priestoru zase získate jednoduchý prístup k často používaným surovinám. Súčasťou chladničky je, samozrejme, tiež kompaktný výrobník ľadu Slim SpacePlus™, umiestnený vo dverách.

V spodnej časti spotrebiča sa nachádza mraznička s čistým objemom 273 l. Vnútri nájdete 2 výsuvné police a 4 zásuvky. Za deň dokáže mraznička zamraziť až 11 kg potravín, ktoré neznehodnotí ani výpadok elektrického prúdu. Akumulačná doba spotrebiča totiž dosahuje 12 hodín.

Kľúčové vlastnosti:

 • Door Cooling+™: rýchlejšia obnova teploty a nižší rozdiel teplôt v chladničke
 • LG invertorový lineárny kompresor s 10-ročnou zárukou
 • LG Total No Frost: beznámrazová technológia
 • InstaView Door-in-Door™: po poklepaní sa rozsvieti vnútro chladničky
 • Pure N Fresh: pohlcovač zápachu, svieži vzduch
Osvieženie nielen v letných mesiacoch zabezpečí úzky automatický výrobník ľadu Slim SpacePlus™ s funkciou drviča ľadu.

10-ročná záruka na lineárny kompresor

Maximálne úsporný, tichý a spoľahlivý. Presne taký je invertorový lineárny kompresor LG, na ktorý vám spoločnosť LG poskytne 10-ročnú záruku a VDE certifikáciu na 20-ročnú životnosť.

Nová úroveň chladenia

Čerstvé potraviny stále poruke? To už je dnes samozrejmosť. Prémiová štvordverová chladnička totiž posúva chladiacu technológiu na úplne novú úroveň. Technológia Door Cooling+™ sa postará o rýchlejšie a rovnomernejšie chladenie, takže všetko, čo v americkej chladničke skladujete, zostane dlhšie čerstvé.

Chladný vzduch do každej časti chladničky

Tajomstvo dlhšej čerstvosti potravín a správneho vychladenia nápojov spočíva v rýchlom a rovnomernom chladení vrátane oblasti dverí. A presne na to je tu funkcia Surround Cooling, ktorá zaistí prúdenie studeného vzduchu z rôznych uhlov a jeho vedenie v hornej časti chladničky.

  Chladí rýchlejšie

Srdce americkej chladničky tvorí invertorový lineárny kompresor LG s unikátnou technológiou. Vďaka tomu dokáže presne ovládať rýchlosť a vzdialenosť častí kompresora, takže teplota sa vo vnútri americkej chladničky pohybuje v rozmedzí ± 0,5 °C. To však nie je jediná prednosť lineárneho kompresora LG. Je tiež tichý a spotrebúva menej energie – ročná spotreba chladničky dosahuje 450 kWh, teda 1,23 kWh/deň. Radí ju to do energetickej triedy F.

Priemerná teplota medzi teplotnými vrcholmi v oddelení čerstvých potravín. Na základe výsledkov UL testu kolísanie teploty v priebehu času pri modeli LGE J823MT75 podľa internej testovacej metódy LG.

  Dvakrát ťuk a kuk

LG InstaView Door-in-Door™ nemusíte zbytočne otvárať chladničku, keď sa chcete pozrieť dovnútra. Jej dvierka sú totiž vybavené elegantným panelom zo zrkadlového skla, ktorý sa po dvoch rýchlych poklepaniach rozsvieti. Vy tak uvidíte, čo všetko v chladničke máte bez toho, aby ste ju otvárali a plytvali chladným vzduchom.

Žiadny zápach, len svieži vzduch

Vďačiť za to budete funkcii Pure N Fresh s filtračným uhlíkovým filtrom, ktorý minimalizuje zápach a udržiava vo vnútri chladničky čerstvý vzduch.

Na zdravie!

Vychutnajte si vždy čerstvú vodu do poslednej kvapky. Postará sa o to ultrafialové svetlo UVnano v nápojovom automate. Oceníte tiež samoúdržbu, ktorá je vykonávaná raz za hodinu pomocou vstavanej UV LED.

Účinok UVnano (názov funkcie: Self Care) bol posúdený laboratórnymi testami TUV v roku 2020 s použitím interných testovacích metód merania redukcie E. coli, S. aureus a P. aeruginosa vo vzorkách destilovanej vody po ožiarení UV LED každú hodinu po dobu 10 minút, v celkovom objeme 24 hodín prevádzky domácnosti. Skutočné výsledky sa môžu líšiť v závislosti od podmienok prostredia a využitia. Produkt neošetruje ani nelieči zdravotné problémy a nezaručuje, že voda filtrovaná produktom nebude obsahovať kontaminanty, ako sú mikrobiologické častice ovplyvňujúce zdravie používateľov. UVnano je skratka slov UV (ultrafialový) a nanometer (jednotka dĺžky).

Majte to pod kontrolou

Nech už ste kdekoľvek, môžete na diaľku ovládať kľúčové funkcie svojej americkej chladničky. Stačí si do smartfónu stiahnuť aplikáciu LG ThinQ. S pomocou Wi-Fi pripojenia vás chladnička dokonca upozorní, že ste zabudli zatvoriť jej dvere.

Google a Google Home sú ochranné známky spoločnosti Google LLC. Amazon, Alexa, Echo a ďalšie súvisiace logá a ich animácie sú ochranné známky spoločnosti Amazon.com, Inc. alebo jej pobočiek. Inteligentné funkcie a hlasový asistent sa môžu líšiť v závislosti od krajiny a modelu. Overte si u svojho lokálneho predajcu, či je tento produkt a jazyk podporovaný.

Vybavenie chladničky:

 • LED osvetlenie interiéru
 • 3 police z tvrdeného skla a 1 sklopná polica
 • 2 zásuvky na ovocie a zeleninu
 • Nápojový automat
 • Automatický výrobník ľadu s funkciou drviča ľadu

Vybavenie mrazničky:

 • 2 výsuvné police
 • 4 zásuvky