,

HORSKÝ ELEKTROBICYKEL MOUNT 6.3 W


1,052.00 

Podrobnosti

Prémiový dámsky elektrobicykel vhodný aj do ťažšieho terénu. Poháňa ho osvedčený stredový motor Bafang Max Drive s točivým momentom 80 Nm, ktorý je zárukou kvality a optimálnej podpory pri najrôznejších štýloch jazdy. Značková batéria Samsung je plne integrovaná do rámu, čo prispieva k ešte viac k nádhernému dizajnu elektrobicykla.
Jedná sa o model s dvadsať deväťpalcovými kolesami, ktorý vás podrží úplne všade: v ťažkom horskom teréne, na lesnej ceste, na cyklotrase, ale nemusíte sa s ním obávať vyjsť ani na asfaltku, kde vďaka dobrej priľnavosti značkových plášťov Maxxis výborne sedí.

K dostaniu je v rámových veľkostiach 16“ a 18“, takže je vhodný aj pre ženy menšieho vzrastu. Vďaka zníženej hornej rámovej rúrke je na elektrobicykel jednoduchšie nastupovanie. K prémiovému modelu patria aj prémiové komponenty. Zárukou kvality je desaťrýchlostná prehadzovačka Shimano Deore, hydraulické kotúčové brzdy Shimano BR-MT201 alebo kvalitná odpružená vidlica SR Suntour so zdvihom 100 mm, ktorú pohodlne zamknete aj odomknete pomocou jedného tlačidla umiestneného na riadidlách.
Tam nájdete aj farebný LCD displej s USB nabíjaním, na ktorom si tlačidlami plus a mínus regulujete úroveň motorovej asistencie. Vyberať môžete hneď z piatich úrovní podpory. Zároveň na displeji vidíte, koľko percent batérie vám ešte zostáva. Slúži aj ako klasický cyklo computer, takže ponúka údaje ako rýchlosť, prejdenú vzdialenosť, čas, dobu jazdy a iné.
K tomuto elektrobicyklu dostanete stojan a svetlá zadarmo.

Prečo štyri typy batérií?
V rámci vyššieho komfortu si pri tomto modely môžete vybrať dokonca zo štyroch typov batérií líšiacich sa kapacitou a dojazdom, aby ste si mohli nakonfigurovať elektrobicykel presne podľa Vašich predstáv. Niekto požaduje čo najdlhší dojazd a potom potrebuje batériu s vyššou kapacitou, inému stačí dojazd kratší a tým pádom aj slabšia batéria. Záleží len na Vašej voľbe. Pokiaľ si vyberiete najsilnejšiu batériu s kapacitou 25 Ah, môžete s týmto elektrobicyklom prejsť na jedno nabitie až 200 km!

BATÉRIA SAMSUNG PRE ELEKTROBICYKEL MOUNT 6.3 W
Značkové a odskúšané batérie Samsung s technológiou Li-ion nemajú „pamäťový efekt“, čo umožňuje pohodlné nabíjanie batérie kedykoľvek.

Odporučená batéria SAMSUNG 20 Ah (720 Wh), dojazd až 160 km
Alternatívna batéria SAMSUNG 14,5 Ah (522 Wh), dojazd až 110 km
Alternatívna batéria SAMSUNG 17,5 Ah (630 Wh), dojazd až 140 km
Alternatívna batéria SAMSUNG 25 Ah (900 Wh), dojazd až 200 km

STREDOVÝ MOTOR BAFANG MAX DRIVE
Osvedčená stálica od Bafangu s maximálnym točivým momentom 80 Nm. Je vhodný na športovejšiu jazdu, uvítajú ho najmä aktívnejší cyklisti a vďaka väčšiemu točivému momentu odvezie aj väčšiu záťaž. Stredové motory nájdete prevažne v horských a prémiových trekingových elektrobicykloch, kde sa očakáva, že sa viac zapojíte do úlohy aktívneho jazdca. Stredový motor vďaka torznému senzoru plynulo dávkuje výkon, čo oceníte hlavne v ťažkých výjazdoch. Vďaka voľbe optimálnych otáčok je úspornejší, dosahuje dlhšie dojazdy a elektrobicykel je optimálne vyvážený.

DOJAZD ELEKTROBICYKLA
Dojazd je určený množstvom energie „uskladnenej“ v batérii. Rozptyl dojazdu je pomerne veľký, čo je spôsobené podmienkami, za akých je elektrobicykel prevádzkovaný. Zásadný vplyv na dojazd majú tieto faktory: hmotnosť jazdca, profil terénu, stupeň úrovne podpory elektromotora, štýl jazdy aj povrch vozovky. Ďalšími faktormi ovplyvňujúcimi dojazd sú protivietor, nahustenie plášťov, okolitá teplota, spôsob využitia prešmykovača a prehadzovačky a i.

BAFANG
Výrobca motorov Bafang je jedným z najväčších výrobcov komponentov pre elektrobicykle na svete. Motor vyniká predovšetkým svojou spoľahlivosťou, jazda je plynulá a tichá. V našej ponuke nájdete tak elektrobicykle s motorom Bafang v zadnom náboji ako aj modely s integrovaným stredovým pohonom, kde je na výber niekoľko druhov motorov: super silný Bafang M500 s točivým momentom 95 Nm, ďalej populárny Bafang M400 (MaxDrive) a tiež Bafang M200.