,

HORSKÝ ELEKTROBICYKEL XTREME 7.2


1,340.00 

Podrobnosti

Celoodpružený horský elektrobicykel pre najnáročnejších užívateľov so super výkonným stredovým motorom Bafang M500, ktorý ponúka výkon 250 wattov a točivý moment 95 newtonmetrov. Tento elektromotor sa vyznačuje plynulým a tichým chodom, hlavne pri zmene prevodov a to aj pri jazde do kopca.

Jedná sa o špičkový elektro bicykel, ktorý má priemer kolies 29“ a je k dostaniu v rámových veľkostiach 19“ a 21“. Pri voľbe silnejšej batérie s kapacitou 20 Ah prejdete na jedno nabitie až 160 km.

Tento model je hlavne pre fajnšmekrov – bikerov, ktorí sa vyžívajú v jazde v ťažkom teréne a do kopcov si radi pomôžu motorovou asistenciou. XTREME 7.2 sa cíti ako doma v ťažkých výjazdoch aj zjazdoch, po koreňoch, kameňoch, na trailoch najrôznejších obtiažností. Ocení ho každý, kto už na bicykli niečo dokáže a požaduje prvotriednu kvalitu pre jazdu v teréne.

„Celopéro“ v dvadsaťdeviatke je osadené prvotriednymi komponentami. Nájdete na ňom vzduchovú vidlicu SR Suntour XCR RLO Air (zdvih 120 mm) uzamykateľnú z riadidiel, vzduchový zadný tlmič Suntour Raidon RL R, hydraulické kotúčové brzdy Shimano BR-MT 401 alebo desať rýchlostnú prehadzovačku Shimano Deore.

Elektrobicykel má atraktívny dizajn, batéria je plne integrovaná do rámu a k elegancii ešte prispievajú začistené zvary.
Jedná sa o model, ktorý ocenia najmä milovníci športovejšieho štýlu jazdy. Aj rámová geometria je mu prispôsobená. A prémiové komponenty tiež. K nim môžeme pripočítať aj portugalské ráfiky Rodi Blackrock, nemecké plášte Schwalbe Smart Sam, športové sedlo MTF No Pressure Sport či rozšírené ALU pedále na guličkových ložiskách.

Úroveň asistencie nastavujete na farebnom LCD displeji a voliť môžete štandardne z piatich stupňov podpory. V nastavení však máte možnosť si jednotlivé úrovne asistencie ešte rozdeliť až na deväť stupňov.

K tomuto elektrobicyklu dostávate zadarmo stojan aj svetlá.

 

TECHNICKÉ PARAMETRE

Nosnosť [kg] 120

Rýchlosť [km/h]
S priamou asistenciou do 25km/h (podľa vyhlášky), na vyžiadanie je možné vykonať dodatočnú úpravu priamej asistencie bez obmedzenia na prevádzku mimo cestných komunikácií.

Veľkosť kolies  29″

MODEL 2021

BRZDY  SHIMANO BR-MT401

MOTOR
Prémiový stredový motor s tlakovým (torzným) snímačom BAFANG M500 250W/max.500W, 95 N.m

OVLÁDANIE
Farebný LCD displej, 5 stupňov asistencie (možnosť voľby 9 stupňov asistencie)

NABÍJAČKA MTF 36V / 3A

BATÉRIE 1
Li-ion 36V/14,5 Ah (522 Wh) s článkami SAMSUNG , Dojazd až 110 km

ZÁRUKA  2 roky