,

Umývačka riadu AEG Mastery FFB83730PM nerez


559.20 

Všetko o produkte

voľne stojaca umývačka riadu • energetická trieda D • hlučnosť 40 dB • kapacita 15 obedových súprav • ukazovateľ zostatkového času • výškovo nastaviteľný horný kôš • bohaté členenie interiéru • 8 programov (30min, AutoSense, Eco, Sklo, Intenzívne, Extra tichý, ProZone, Opláchnutie a čakanie) • 5 teplôt

AEG FFB83730PM, strieborná

Kvalita má mnoho podôb. Jednou z nich je aj voľne stojaca umývačka riadu od spoločnosti AEG. Tento užitočný pomocník vám ušetrí veľa času, energie aj peňazí. Vložte dovnútra špinavý riad a počas niekoľkých desiatok minút ho budete mať čistý, žiarivo lesklý a usušený, pripravený ku schovaniu alebo okamžitému opätovnému použitiu. Namiesto ručného umývania si radšej bežte prečítať knihu, pozrite sa na film či seriál, alebo sa bežte porozprávať s rodinou a priateľmi.

Zaradenie do energetickej triedy D vám zaručí efektívnu a lacnú prevádzku, ktorá vám úspory rozhodne nevyčerpá. Na jeden umývací cyklus spotrebujete len 11 litrov vody, teda niekoľkonásobne menej, než koľko je potreba pre celodenné umývanie špinavého riadu po každom jedle.

Nenechajte sa rušiť. Počas svojej prevádzky je umývačka obzvlášť tichá, neprekračuje hranicu hlasitosti 40 dB. Spotrebič je preto vhodný nielen do domov, ale aj do panelových bytov, kde sú steny obvykle tenké ako papier a pomaly ide počuť padať špendlík na zem.

Pre koho je určená?

kapacitou 15 obedových súprav sa umývačka výborne hodí aj do väčších domácností so šiestimi a viacerými členmi.

Záruka 10 rokov na invertor motor

Spoločnosť AEG ponúka záruku 10 rokov na invertor motor vášho spotrebiča.

Je to jednoducho profík! Vie zabezpečiť rôzny tlak a teplotu vody v hornom a spodnom koši pre tie najlepšie výsledky.

Dôsledné umytie ProZone

Pri aktivácii programu ProZone sa zmení teplota a tlak vody zvlášť u horného a spodného koša. Napríklad dole, kde sú extra špinavé hrnce a panvice, je vyvíjaný vyšší tlak a väčšia teplota na účinné odmastenie a odstránenie nečistôt, zatiaľ čo krehký riad v hornom koši je oplachovaný ľahko, aby nedošlo k jeho zničeniu.

 

Starostlivosť o sklo

Vložte svoje poháre od vína či od šampanského do špeciálnych držiakov pohárov SoftGrip. Pri umývaní zostane riad pevne na svojom mieste, aby nehrozilo jeho poškriabanie či dokonca rozbitie. A vy môžete v pokoji zabudnúť na akékoľvek ručné umývanie.

8 programov

Vyberte si z bohatej ponuky programov ten, ktorý vyhovuje vašim aktuálnym potrebám. Na výber máte hneď osem rôznych režimov a päť teplôt. Nechýba krátky program, automatický, úsporný Eco, špeciálny program pre sklo, intenzívny na extra špinavý riad, tichý, ProZone a samotné opláchnutie a čakanie, ak ešte nemáte umývačku naplnenú a nechcete, aby nečistoty ešte viac zaschli.