,

Umývačka riadu Electrolux 800 SENSE EEC67310L


639.20 

Všetko o produkte

vstavaná umývačka • plne integrovaný panel • šírka 60 cm • kôš ComfortLift • 14 súprav riadu • energetická trieda D • hlučnosť 44 dB • zásuvka MaxiFlex • systém SatelliteClean® • intuitívne ovládanie QuickSelect • vnútorné osvetlenie • V x Š x H: 81,8 × 59,6 × 55 cm

Electrolux 800 SENSE ComfortLift EEC67310L

Už vás nebaví ručné umývanie riadu, zničené ruky od saponátov a vysoké účty za spotrebu vody? Riešením je obstaranie umývačky riadu, ktorá za vás riad umyje a ešte bude aj šetrná voči vašej peňaženke! Výbornú voľbu predstavuje vstavaná plne integrovaná umývačka s šírkou 60 cm Electrolux 900 SENSE ComfortLift EEC67310L. Ide o prvú umývačku svojho druhu na svete, ktorá vďaka inovatívnej technológii ComfortLift uľahčuje vkladanie aj vyberanie riadu. Tento jedinečný systém umožňuje zdvihnúť kôš ľahkým stlačením držadla do úrovne pása. Ide o tak jednoduchú manipuláciu, že už nikdy nebudete chcieť použiť inú.

Jednoduchá manipulácia vďaka systému ComfortLift

Táto vstavaná umývačka z radu SENSE pojme až 14 súprav riadu, je tak vhodná aj do početnejších rodín. Radí sa do energetickej triedy D, jej prevádzka je ekonomická a zároveň šetrná k životnému prostrediu. Umývačka ponúka 8 umývacích programov a 4 stupne teploty umývania. Jednoduchú manipuláciu s riadom pri nakladaní a vykladaní zaručuje inovatívny zdvíhateľný kôš s mechanizmom ComfortLift, vďaka zásuvke MaxiFlex jednoducho umyjete všetky príbory a ďalšie kuchynské náčinie bez toho, aby ste uberali miesto na ďalší riad. Perfektné výsledky umývania zaisťuje sprchovacie rameno SatelliteClean, ktoré mení počas cyklu uhol ostreku. Umývačka sa veľmi ľahko ovláda pomocou systému QuickSelect, ktoré mení počas cyklu uhol ostreku.  Ak ste zvlášť citliví na drahé poháre či iné sklenené riady a bojíte sa o ich kvalitu, potom určite oceníte špeciálny program Glasscare, ktorý zaistí sklu tú najlepšiu starostlivosť.

Kľúčové vlastnosti:

  • Energetická trieda D
  • Kapacita 14 súprav riadu je vhodná pre početnejšie rodiny
  • Systém ComfortLift na jednoduché vkladanie a vyberanie riadu
  • Sprchovacie rameno SatelliteClean na perfektné výsledky
  • Systém QuickSelect na jednoduché ovládanie
Jedinečná technológia ComfortLift umožňuje zdvihnúť kôš ľahkým stlačením držadla do úrovne pása.

Záruka 10 rokov na invertorový motor

Spoločnosť Electrolux ponúka 10-ročnú záruku na invertor motor spotrebiča. Na získanie záruky zaregistrujte spotrebič po jeho nákupe na stránkach výrobcu.

Zásuvka MaxiFlex

Do zásuvky MaxiFlex jednoducho vložíte príbory a náčinie rôznych tvarov a veľkostí. Môže ísť o štandardnú veľkosť príborov, ale aj o veľké a zvláštne tvarované kuchynské náčinie. Zásuvka disponuje prispôsobiteľnými prepážkami, do ktorých sa dá všetko ľahko vložiť.

Zdvíhateľný kôš

Vďaka jedinečnému mechanizmu ComfortLift® sa už nemusíte ohýbať pri plnení a vyberaní riadu z umývačky. Stačí iba ľahko stlačiť držadlo a dolný kôš sa hladko vysunie hore smerom k vám.

Maximálne pokrytie

Riad bude perfektne umytý vďaka satelitnému sprchovaciemu ramenu SatelliteClean®, ktoré ponúka až trikrát lepšie výsledky oproti ostatným umývačkám. Dvojito rotujúce rameno neustále mení uhol ostreku, vďaka čomu bude výborne umytý aj objemnejší riad.

Rýchle nastavenie programov

Umývačka je vybavená intuitívnym ovládaním QuickSelect. To predstavuje jednoduchý spôsob nastavenia a spustenia umývacieho programu. Posuvným ťahom zvolíte dĺžku programu a poklepaním pridáte rôzne voliteľné funkcie.

Špeciálna starostlivosť o sklo

Špeciálny umývací program na ošetrovanie skla Glasscare 45 °C najskôr umyje riad pri zníženej teplote. Potom ho opláchne pri teplote 60 °C a všetko zavŕši šetrným ochladením. Sklenený riad tak ochráni pred popraskaním či škrabancami.

Účinné sušenie riadu

Technológia AirDry v poslednej fáze umývacieho cyklu automaticky pootvorí dvere umývačky, aby vo vnútri lepšie cirkuloval vzduch. Ten zaistí perfektne suchý riad bez škvŕn od vody.