,

Umývačka riadu Electrolux 900 SENSE KECA7300W


935.20 

Všetko o produkte

vstavaná umývačka • plne integrovaný panel • šírka 60 cm • kôš ComfortLift • 14 súprav riadu • energetická trieda D • hlučnosť 39 dB • indikátor stavu umývania • systém SatelliteClean® • intuitívne ovládanie QuickSelect s Wi-Fi pripojením • pojazdy ComfortRails • vnútorné osvetlenie • V x Š x H: 81,8 × 59,6 × 55 cm

Electrolux 900 SENSE ComfortLift KECA7300W

Už vás nebaví ručné umývanie riadu, zničené ruky od saponátov a vysoké účty za spotrebu vody? Riešením je obstaranie umývačky riadu, ktorá za vás riad umyje a ešte bude aj šetrná voči vašej peňaženke! Výbornú voľbu predstavuje vstavaná plne integrovaná umývačka s šírkou 60 cm Electrolux 900 SENSE ComfortLift KECA7300W. Ide o prvú umývačku svojho druhu na svete, ktorá vďaka inovatívnej technológii ComfortLift uľahčuje vkladanie aj vyberanie riadu. Tento jedinečný systém umožňuje zdvihnúť kôš ľahkým stlačením držadla do úrovne pása. Ide o tak jednoduchú manipuláciu, že už nikdy nebudete chcieť použiť inú.

Jednoduchá manipulácia vďaka systému ComfortLift

Táto vstavaná umývačka z radu SENSE pojme až 14 súprav riadu, je tak vhodná aj do početnejších rodín. Radí sa do energetickej triedy D, jej prevádzka je ekonomická a zároveň šetrná k životnému prostrediu. Umývačka ponúka 8 umývacích programov a 4 stupne teploty umývania. Jednoduchú manipuláciu s riadom pri nakladaní a vykladaní zaručuje inovatívny zdvíhateľný kôš s mechanizmom ComfortLift a vylepšené pojazdy ComfortRails. Perfektné výsledky umývania zaisťuje sprchovacie rameno SatelliteClean, ktoré mení počas cyklu uhol ostreku. Umývačka sa veľmi ľahko ovláda pomocou systému QuickSelect a aplikácie My Electrolux Kitchen, ktorou je možné prepojiť umývačku s telefónom vďaka Wi-Fi pripojeniu. Nad celým procesom umývania budete mať prehľad vďaka funkcii TimeBeam, ktorá vysiela lúč na podlahu pod spotrebič. Ak ste zvlášť citliví na drahé poháre či iné sklenené riady a bojíte sa o ich kvalitu, potom určite oceníte špeciálny program Glasscare, ktorý zaistí sklu tú najlepšiu starostlivosť. Skvelým pomocníkom je aj vnútorné osvetlenie, ktoré vám zaručuje dokonalý prehľad nad každým kusom riadu v umývačke.

Kľúčové vlastnosti:

  • Energetická trieda D
  • Kapacita 14 súprav riadu je vhodná pre početnejšie rodiny
  • Systém ComfortLift na jednoduché vkladanie a vyberanie riadu
  • Sprchovacie rameno SatelliteClean na perfektné výsledky
  • Systém QuickSelect s aplikáciou My Electrolux Kitchen na jednoduché ovládanie
Jedinečná technológia ComfortLift umožňuje zdvihnúť kôš ľahkým stlačením držadla do úrovne pása.

Záruka 10 rokov na invertorový motor

Spoločnosť Electrolux ponúka 10-ročnú záruku na invertor motor spotrebiča. Na získanie záruky zaregistrujte spotrebič po jeho nákupe na stránkach výrobcu.

Zdvíhateľný kôš

Vďaka jedinečnému mechanizmu ComfortLift® sa už nemusíte ohýbať pri plnení a vyberaní riadu z umývačky. Stačí iba ľahko stlačiť držadlo a dolný kôš sa hladko vysunie hore smerom k vám.

Vylepšené pojazdy ComfortRails

Koše v umývačke riadu sa hladko vysúvajú vďaka vylepšeným koľajničkám ComfortRails. Tie zabraňujú kývaniu a nestabilite koša, čím je zabezpečená aj jemná starostlivosť o vaše taniere, hrnčeky či poháre.

Jasné inštrukcie a jednoduché používanie

Umývačka je vybavená intuitívnym ovládaním QuickSelect. To predstavuje jednoduchý spôsob na nastavenie a spustenie umývacieho programu. Navyše sa môžete pomocou Wi-Fi pripojenia prepojiť s aplikáciou My Electrolux Kitchen. Táto aplikácia vám ponúkne jasné inštrukcie, ako jednoducho spustiť program či postarať sa o umývačku.

Dokonalý prehľad

Umývačka je vybavená automatickým osvetlením, s ktorým nikdy nič neprehliadnete. Osvetľuje vnútro spotrebiča a uľahčuje tak jeho plnenie a vyprázdňovanie.

Prehľad nad časom

Umývačka vás pomocou funkcie TimeBeam® v tichosti informuje o aktuálnom stave umývacieho programu. Ide o svetelný bod premietaný na podlahu pod spotrebičom, ktorý ukazuje zostávajúci čas do ukončenia umývacieho cyklu.

Maximálne pokrytie

Riad bude perfektne umytý vďaka satelitnému sprchovaciemu ramenu SatelliteClean®, ktoré ponúka až trikrát lepšie výsledky oproti ostatným umývačkám. Dvojito rotujúce rameno neustále mení uhol ostreku, vďaka čomu bude výborne umytý aj objemnejší riad.

Špeciálna starostlivosť o sklo

Špeciálny umývací program na ošetrovanie skla Glasscare 45 °C najskôr umyje riad pri zníženej teplote. Potom ho opláchne pri teplote 60 °C a všetko zavŕši šetrným ochladením. Sklenený riad tak ochráni pred popraskaním či škrabancami.