,

Umývačka riadu Miele G5210 SCi ED/CLST nerez


959.20 

Všetko o produkte

vstavaná umývačka riadu • kapacita 14 súprav riadu • nízka hlučnosť 45 dB • 5 programov umývania, 5 možností umývania • košové usporiadanie Comfort: bezpečné a flexibilné • príborová zásuvka 3D-MultiFlex • AutoOpen: dokonalé sušenie • ComfortClose: zatváranie dvierok • možnosť pripojiť na teplú vodu • QuickPowerWash: čistý riad do 1 h • program na polovičnú náplň • umývanie výhradne čistou vodou • detská poistka • časovač • rozmery: 80,5 × 59,8 × 57 cm

Miele G5210 SCi ED/CLST, nerez

Pokukujete po naozaj kvalitnej vstavanej umývačke riadu, ktorá vám ušetrí energiu, vodu a čas? Potom si kúpte Miele G5210 SCi ED/CLST so šírkou 60 cm v dizajnovom vyhotovení. Nielenže spotrebič perfektne padne do modernej kuchyne, s nízkou hlučnosťou 45 dB o ňom nebudete ani vedieť. Kapacita na 14 súprav riadu predurčuje, že je vhodný aj do početnejších domácností.

Nízka spotreba energií

Zariadenie patrí do energetickej triedy C, má 5 programov, medzi ktoré patrí napríklad ECO, pri ktorom je spotreba energie len 75 kWh na 100 cyklov. Program Automatika zase umyje riad len so 6 l čerstvej vody a program QuickPowerWash vám naservíruje dokonale čistý riad do 60 min. S technológiou EcoPower totiž dochádza k unikátnemu systému vedenia vody zaručujúcemu šetrné oplachovanie. K programom je možné zvoliť ešte 5 možností umývania, a to krátke, expres, extra úsporné, extra čisté a extra suché. Nielenže je výsledkom vždy krásne čistý riad, produkt má dokonalý systém sušenia SensorDry prinášajúci šetrnú starostlivosť o sklo a riad bez kvapiek. Všetko sa dá intuitívne nastaviť na digitálnom displeji.

Praktické vnútorné usporiadanie

Vnútorné usporiadanie je veľmi praktické, takže sa vám bude riad ľahko skladať tak, aby bol dobre umytý aj suchý. Vychytávkou je odkladacia plocha na šálky FlexCare a príborová zásuvka 3D-MultiFlex. Systém dvierok Comfort Close umožňuje jednoduché otváranie aj zatváranie a tiež to, že zostanú vo vami požadovanej polohe.

Ide o vstavaný spotrebič, čelné dvierka nie sú súčasťou dodávky.

Kľúčové vlastnosti:

  • Technológia EcoPower: nízka spotreba energie aj vody
  • QuickPowerWash: čistý riad už za 58 min
  • Kapacita na 14 súprav riadu
  • Košové usporiadanie FlexiLine: flexibilita a bezpečnosť pri vkladaní riadu
  • Možnosť pripojenia na teplú vodu: nižšia spotreba energie
  • Nízka hlučnosť 45 dB
  • Sušenie AutoOpen: automatické otvorenie dvierok prístroja po skončení programu
  • Detská poistka
Perfektne čistý a suchý riad s minimálnou spotrebou energie, vody a času.

Flexibilné vnútorné usporiadanie

Aby bol špinavý riad správne umytý a suchý, je nutné ho do prístroja dobre poskladať. Preto spoločnosť Miele prišla na trh s unikátnym košovým usporiadaním FlexLine. S komfortnou rukoväťou sa dajú koše bezpečne vytiahnuť tak, aby nedošlo k rozbitiu obsahu. Hrnčeky majú v jednom koši špeciálny priestor, kam perfektne zapadnú. Na misky sú zasa ideálne dvojdielne rady sklopných hrebeňových nadstavcov. Poháre na víno majú tiež špeciálne držiaky s mäkkými silikónovými výplňami. O sklo aj porcelán je tak postarané ako v bavlnke. Na príbory je určená zásuvka 3D-MultiFlex, ktorá je variabilná, takže sa do nej dá umiestniť aj drobný riad.

Technológia EcoPower

Ako už bolo spomenuté, zariadenie má veľmi nízku spotrebu energie aj vody. K tomu dopomáha unikátny systém vedenia vody a účinný filtračný systém, ktorý má za následok úsporné oplachovanie, aj programy, ako sú ECO a Automatika. S programom Automatika sa na jedno umývanie spotrebuje len 6 l, čo je menej ako jeden drez vody. K úspore elektrickej energie zase dochádza spustením programu ECO.

Polovičná náplň

Spotrebič dokáže automaticky rozpoznať obsah riadu vnútri a podľa toho si normuje množstvo vody a energie. Tým dochádza k ich úspore. Nemusíte tak s umývaním čakať do chvíle, než bude naplnený.

Dokáže znížiť spotrebu elektriny až o 50 %

Po pripojení spotrebiča priamo na teplú vodu a použitie programu Jemný možno znížiť čerpanie elektriny až o 50 % a zároveň aj skrátiť program až o 10 %. Napríklad s programom ECO je spotreba energie len 75 kWh na 100 cyklov.

Komfort pri otváraní a zatváraní dvierok

ComfortClose predstavuje odolný a navyše ľahký koncept pri otváraní a zatváraní dvierok na umývačke. Dvierka navyše zostávajú vo vami zvolenej pozícii bez toho, aby samovoľne spadli na zem alebo sa zatvorili.

Intuitívne ovládanie

Bojíte sa komplikovaného nastavenia jednotlivých preferencií? Nemusíte, na prehľadnom podsvietenom digitálnom displeji si nastavíte všetko, čo budete potrebovať. Zvoliť možno napríklad odložený štart až o 24 hodín, jeden z 5 programov a 5 možností umývania. Na displeji sa zobrazuje aj zostávajúci čas.

Tichá prevádzka

Umývajte riad napríklad aj v noci. S hlučnosťou 45 dB sa vám bude spať ako v bavlnke. Táto hlučnosť je porovnateľná s ľudským šepkaním.

QuickPowerWash

Máte za hodinu nečakanú návštevu a doma žiadny čistý tanier? Potom vhoďte do zásobníka tabletu UltraTabs All in 1 a stlačte tlačidlo s programom QuickPowerWash. Ten všetko urobí za vás, za menej ako 1 hodinu. Tablety sa totiž rozpustia v priebehu 2 – 3 minút, takže dochádza k čistiacemu procesu ihneď na začiatku.

Suchý riad

Chystáte doma degustáciu vína a nemáte v pláne hodiny pred tým leštiť poháre? Potom vám iste poslúži umývací program Extra Suché, ktorý predĺži fázu sušenia a zároveň zvýši teplotu pri oplachovaní.

AutoOpen sušenie

Odišli ste do práce či na víkend a zabudli, že vám domyla umývačka? Takáto situácia sa bežne stáva a následky sú potom niekedy veľmi nepríjemné. Nielenže vnútro zapácha, ale vo vnútri sa zráža aj vlhkosť a navyše môže dôjsť aj k zničeniu napríklad príborov. To sa vám ale s Miele G5210 SCi ED/CLST nemôže stať. Tá má totiž automatické otváranie dvierok okamžite po skončení procesu.

Inteligentné sušenie

SensorDry dokáže automaticky prispôsobiť program umývania vďaka vyhodnoteniu množstva naplnenia a porovnania teploty umývačky s teplotou okolitého priestoru. Tým dochádza k ochrane okolitého kuchynského nábytku pred vlhkosťou, ale tiež je spotrebované menšie množstvo energie a optimalizovaná dĺžka umývacieho programu a sušenie. Zároveň sú zachované perfektné výsledky pri umývaní aj sušení.

Vysoká bezpečnosť

Výrobok si môžu bez obáv zaobstarať aj rodiny s ratolesťami, pretože je vybavený detskou poistkou. Na systém Waterproof, ktorý zaručuje ochranu proti poškodeniu vodou, spoločnosť Miele dokonca poskytuje 20-ročnú záruku.