,

Umývačka riadu Siemens iQ500 SN25ZI55CE nerez


631.20 

Všetko o produkte

umývačka riadu • s predným panelom • šírka 60 cm • príborová zásuvka • 14 súprav riadov • energetická trieda C • hlučnosť 40 dB • doživotná záruka aquaStop • funkcia varioSpeed Plus • aplikácia Home Connect • funkcia intensiveZone • osvetlenie emotionLight • hlasové ovládanie • V × Š × H: 84.5 × 60 × 60 cm

Siemens SN25ZI55CE

Uľahčite si umývanie riadu na maximum. Voľne stojaca umývačka riadu Siemens SN25ZI55CE je vybavená najmodernejšími technológiami, ktoré sa postarajú o vynikajúce výsledky umývania. Pýši sa kapacitou na 14 súprav riadu, ktoré umýva s minimálnou spotrebou energie v triede C. Vďaka aplikácii Home Connect môžete pomocou smartfónu alebo hlasového asistenta jednoducho vybrať jeden zo šiestich programov, spustiť umývačku či aktivovať praktickú funkciu VarioSpeed Plus on demand, ktorá zaručí až trikrát rýchlejšie umývanie riadu.

Ešte jednoduchšie nakladanie a vykladaniu riadu zabezpečuje systém rackMatic. Koše flexComfort Pro a príborová zásuvka sú maximálne flexibilné a uľahčujú nakladanie aj vykladanie riadu. Výška horného koša sa dá ľahko nastaviť v troch úrovniach podľa toho, koľko miesta práve potrebujete. Umývačka je vybavená praktickým dávkovacím asistentom, ktorý zabezpečí rovnomerné rozdelenie umývacej tablety. Po skončení umývacieho procesu sa dvere automaticky pootvoria, čo umožní prirodzené schnutie riadu bez ďalšej spotreby energie.

Kľúčové vlastnosti:

  • varioSpeed Plus on demand – až trikrát rýchlejšie umytie riadu, aktivované kedykoľvek a kdekoľvek vďaka aplikácii Home Connect
  • Koše a príborové zásuvky flexComfort – jednoduché použitie, účinná ochrana skla a rýchle nakladanie a vykladanie riadu
  • GlassZone – na jemné a dôkladné umývanie vašich najcennejších pohárov
  • Pútavé osvetlenie interiéru umývačky riadu v modrej farbe – emotionLight
  • Kontrolujte a ovládajte vašu umývačku riadu odkiaľkoľvek – pomocou aplikácie Home Connect (k dispozícii pre iOS a Android)
Ako z budúcnosti. Umývačku môžete pohodlne ovládať vlastným hlasom.

 

Inteligentná domácnosť pre ľahší život

Vitajte vo svete inteligentných spotrebičov. Budúcnosť ide ruka v ruke s technológiou. Prepojenie domácich spotrebičov Siemens s aplikáciou Home Connect prináša veľa výhod pre vaše pohodlie. Umývačku možno ovládať odkiaľkoľvek – z práce, zo záhrady alebo detského ihriska. Môžete ju spustiť, skontrolovať jej priebeh a budete informovaní o konci programu. Aplikácia vás upozorní, keď dochádzajú umývacie tablety alebo pomôže na diaľku zrýchliť program. Stačí mať telefón pri sebe a inteligentná umývačka sa o všetko obstará.

Perfektné sušenie s technológiou Zeolith®

Unikátna teológia Zeolith® usuší váš riad rýchlo aj efektívne. Poradí si aj s plastovým riadom. Zeolith je prírodný minerál, ktorý má schopnosť absorbovať vlhkosť a premeniť ju na horúci vzduch. Teplo usuší riad rýchlo a veľmi efektívne. Systém BrilliantShine zaručí žiarivé a suché sklenené riady.

Koše flexComfort doprajú riadu luxusnú starostlivosť

Nové koše flexComfort a flexComfort Pro poskytnú dostatok miesta pre ideálne usporiadanie riadu v umývačke. Prispôsobia sa vašim požiadavkám a s eleganciou a precíznosťou zabezpečia riad na správnom mieste a zaručia dokonalú čistotu. Nové bezpečnostné prvky poskytnú ochranu aj krehkému sklu a vy sa nemusíte báť dať do umývačky svoje najcennejšie poháre. Koše sú vybavené kolieskami s nízkym trením a uľahčujú naplnenie a vyskladanie umývačky.

Veľmi výkonný a spoľahlivý motor

Efektívny motor iQdrive zaistí nižšiu spotrebu energie pri rovnakom výkone. Minimálne sa opotrebováva a je príjemne tichý pri ktoromkoľvek programe. Ani krátky program nie je problém, motor iQdrive si poradí a výsledok bude vždy perfektný.

Bezpečné a precízne umývanie skla

V hornom koši nájdete po novom zónu glassZone, ktorá má na starosť vaše najlepšie poháre. Nachádza sa tu šesť integrovaných trysiek, ktoré šetrným prúdom vody nepretržite umývajú poháre. Riad je dôkladne umytý a nedochádza k zničeniu citlivých materiálov. Integrovaný kontaktný povrch je z protišmykového silikónu a riad bude držať pevne a bezpečne na svojom mieste.

Dávkovací asistent pre optimálny výsledok

Dávkovací asistent zaručí, že umývacia tableta vypadne priamo do malej záchytnej misky. Tá je umiestnená vpredu na vrchnom koši na riad. Prúdom vody sa tableta rozpustí kontrolovane, rýchlo a bezo zvyškov. Umývací prostriedok sa tak rozptýli po celom vnútrajšku umývačky a tým dosiahnete perfektného umytia.

Skrátenie umývacieho programu – dokonca aj počas jeho prebiehania

Funkcia varioSpeed plus on demand pomôže skrátiť dobu trvania umývacieho cyklu. Riad môžete mať umytý až trikrát rýchlejšie. Bude rovnako dôkladne umytý a usušený ako v bežnom umývacom cykle. Toto urýchlenie môžete zapnúť kedykoľvek – aj počas prebiehania programu. Na ovládanie využite aplikáciu Home Connect, ktorá vám uľahčí ovládanie či už ste doma alebo na cestách.

Doživotná záruka na škody spôsobené vodou

Bezpečnostný systém aquaStop® zabraňuje všetkým škodám, ktoré sú spôsobené vodou. Či už je to chybou na prívodnej hadicu, alebo kvôli netesnostiam v spotrebiči. Záruku bezpečnosti zaisťuje Siemens po celú dobu životnosti umývačky.

Obľúbený program jedným tlačidlom

Na umývačke môžete nastaviť jedným tlačidlom vašu obľúbenú voľbu. Ovládanie umývačky je tak ešte osobnejšie. Je to jednoduché. Vyberte najpoužívanejšiu kombináciu umývacieho programu a prídavné funkcie. Obľúbený program potom ľahko spustíte aj cez aplikáciu Home Connect.