Concept CK8001 Multifunkčný tlakový hrniec s WiFi

123.70 

Parametre a špecifikácia
Farba: čierna
Hĺbka (cm): 30,5 cm
Hmotnosť: 5,8 kg
Objem (l): 5,6 l
Počet programov: 13
Príkon: 100 W
Šírka (cm): 33 cm
Výška (cm): 33,5 cm

Compare
EAN: 8595631036921 Kategórie: ,

Popis

Multifunkčný tlakový hrniec Concept CK8001 s WiFi pripojením predstavuje moderný spôsob varenia. S objemom 5,6 l s ním pohodlne uvaríte jedlo až pre 6 osôb, takže zasýti aj veľkú rodinu. Zastane prácu tlakového, parného, pomalého, zaváracieho i sous-vide hrnca, ryžovaru, polievkovaru a jogurtovača.
Veľkou výhodou multifunkčného hrnca CK8001 sú jeho kompaktné rozmery, takže vám v kuchyni nezaberie takmer žiadne miesto. Vďaka ľahkej prenosnosti si ho môžete vziať kamkoľvek so sebou, na cesty, chatu či chalupu.
Multifunkčný tlakový hrniec Concept CK8001 umožňuje prepojenie s mobilnou aplikáciou Concept Home, ktorá ponúka až 24 prednastavených programov a nepretržitý prehľad o priebehu varenia. Pohodlne si môžete dať variť večeru a odísť za zábavou. V aplikácii uvidíte zostávajúci čas prípravy. Návrat si teda môžete naplánovať doslova na minútu presne a rovno servírovať.
Hlavnou prednosťou multifunkčného tlakového hrnca je úspora času a energie, pretože varenie pod tlakom je veľmi rýchle. Hovädzí guláš alebo poctivý vývar zvládnete uvariť za 35 minút. Potraviny si navyše zachovávajú svoju prirodzenú chuť a arómu a vďaka kratšej dobe varenia aj dôležité živiny.
Pomalé varenie síce vyžaduje viac času na prípravu, ale zároveň ušetrí čas vám. Stačí vložiť suroviny a hrniec sa o prípravu postará úplne sám. Nemusíte teda nič kontrolovať, miešať ani podlievať. Pomocou pomalého varenia môžete vyskúšať aj modernú metódu varenia sous-vide.
Multifunkčný tlakový hrniec CK8001 môžete využiť aj na zaváranie a sterilizáciu ovocia a zeleniny, húb, mäsa alebo na prípravu domácich marmelád a džemov.
Hrniec je vybavený radom bezpečnostných prvkov. Zámok pokrievky zabráni otvoreniu natlakovaného hrnca počas varenia, čím predchádza riziku obarenia z rýchleho úniku pary. Deaktivuje sa až v okamihu, keď tlak vo vnútri hrnca klesne na bezpečnú hodnotu. Nechýba ani poistka, ktorá hrniec ochráni pred prehriatím a protišmykové nožičky pre lepšie upevnenie hrnca na kuchynskej linke. Vnútorná nádoba je opatrená nepriľnavým povrchom, takže sa na ňu nič neprichytáva, dobre sa čistí a môžete ju umývať v umývačke riadu. Vonkajší povrch hrnca stačí po vychladnutí utrieť vlhkou handričkou.
Multifunkčný tlakový hrniec Concept CK8001 je vybavený prehľadným digitálnym panelom v češtine, takže jeho ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne. Po ukončení programu sa hrniec automaticky prepne do režimu Keep Warm, v ktorom uchová uvarený pokrm teplý do okamihu servírovania.
V balení nájdete: naparovací kôš + kliešte, lyžicu na ryžu a odmerku.
Technické parametre:
 • multifunkčný kuchynský pomocník (zavárací/pomalý/parný/tlakový hrniec, ryžovar, polievkovar, jogurtovač, sous-vide hrniec)
 • mobilná aplikácia Concept Home
 • internetové pripojenie: WiFi sieť – 2,4 GHz
 • kompatibilita: iOS 9.0 a vyššie, Android 5.0 a vyššie
 • 13 prednastavených programov na hrnci
 • 24 prednastavených programov v mobilnej aplikácii
 • nepriľnavý povrch nádoby
 • objem nádoby: 5,6 l
 • prehľadný digitálny displej v češtine
 • odložený štart: 0,5 – 24 hodín
 • regulácia času: 1 minúta – 24 hodina
 • bezpečnostná poistka proti prehriatiu
 • vyberateľná nádoba, možno umývať v umývačke riadu

Ďalšie informácie

EAN

8595631036921

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Concept CK8001 Multifunkčný tlakový hrniec s WiFi”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *