Jura PAG čierna

174.30 

Značka
Značka Jura
Farba
Farba Čierna
Typ mlynčeka
Typ mlynčeka Elektrický
Mlecí mechanizmus
Mlecí mechanizmus Mlecie kamene
Stupne hrubosti mletia
Stupne hrubosti mletia 1-7
Stav tovaru
Stav tovaru Len nové

Compare
EAN: 7610917250486 Kategórie: ,

Popis

Jura P.A.G čierna

Prémiový mlynček na kávu JURA s funkciou Professional Aroma Grinder (P.A.G.) poskytuje presne to správne množstvo čerstvo namletej kávy stlačením jediného tlačidla. Mlynček, ktorý je kľúčovou súčasťou najnovšej technológie automatických kávovarov, nenechá žiadne želanie nesplnené.

Jemnosť mletia možno individuálne nastaviť v siedmich stupňoch. Vďaka tomu je vysokokvalitný mlynček na kávu nepostrádateľný všade tam, kde sa čerstvo namletá káva používa na prípravu aromatických špecialít. Je obzvlášť vhodný ako ideálny doplnok ku kávovaru ONO.

Profesionálny mlynček na aromatickú kávu. Vďaka vylepšenej geometrii mlynčeka dosahuje optimálne parametre mletia. To zaručuje maximálnu arómu, neustále vysokú kvalitu mletých zŕn, a tým aj ideálny vývoj chuti počas celej životnosti mlynčeka.
Stlačením tlačidla: obsluha už nemôže byť jednoduchšia: na presné uvedenie mlynčeka na kávu do činnosti stačí stlačiť ergonomicky tvarované tlačidlo. Mlynček sa zastaví, akonáhle tlačidlo opäť uvoľníte. V praktickej sklenenej odmerke na kávu je množstvo mletej kávy ľahko čitateľné.
Či už jemne mletá na silné espresso alebo trochu hrubšia na aromatické lungo, mlynček na kávu P.A.G. je v každom prípade mimoriadne spoľahlivý. Na výber je sedem stupňov jemnosti, ktoré zabezpečia výsledok mletia optimálne prispôsobený požadovanej špecialite.
Kompaktný dizajn : mlynček na kávu P.A.G. ponúka najmodernejšiu technológiu na minimálnom priestore. Možno ho jednoducho umiestniť kamkoľvek. Vďaka čistému dizajnu, vysokokvalitným materiálom a precíznemu spracovaniu harmonicky zapadá do produktového radu JURA.

 

Špecifikácie:

Kapacita zásobníka na kávové zrná: 105 g
Dĺžka kábla: 1,2 m
Sila prúdu: 10 A
Hmotnosť: 1,6 kg
Šírka: 14,4 cm
Výška: 24,9 cm
Hĺbka: 19,6 cm

Ďalšie informácie

EAN

7610917250486

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Jura PAG čierna”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *