TEFAL P4220745 NUTRICOOK+ PRESSURE COOKER 6L

255.30 

Compare
EAN: 3045380017580 Kategórie: ,

Popis

Tlakový hrniec Tefal P4220745 Nutricook+ Pressure Cooker 6L z nehrdzavejúcej ocele s indikátorom tlaku. Dokážete otvoriť jednou rukou. Na každý povrch.

Tlakový hrniec Tefal P4220745 Nutricook+ Pressure Cooker 6L
4 exkluzívne programy: zelenina, obilniny/strukoviny, mäso a ryby v kombinácii s miernym záverečným režimom varenia
Dokonale načasované varenie
Ľahké otváranie:
Hrniec z nehrdzavejúcej ocele,
Možné umývať v umývačke (okrem tesnení, ovládacieho modulu a časovača)
6 l objem
Vhodné pre 4/6 osôb
Priložené doplnky: kôš z nehrdzavejúcej ocele na varenie v pare a kuchárska kniha so 40 receptami
Náhradné diely: dostupné minimálne 15 rokov po nákupe

Programy varenia
Tlakový hrniec Tefal P4220745 prináša 4 špeciálne programy prispôsobené zelenine, obilninám/strukovinám, mäsu a rybám pre dokonalú prípravu každého typu suroviny pri ideálnej teplote, ktorá najlepšie zachováva farbu, konzistenciu a výživovú hodnotu. 38 receptov spolu s časom prípravy pre rôzne suroviny, pre širokú škálu jedál od predjedál až po dezerty, a tiež jedlá zo strukovín pre vyváženú stravu znižujúcu spotrebu mäsa.

 

 

Ľahké ovládanie
Jedna ruka úplne stačí! Vďaka inovatívnemu systému otvárania TEFAL® jednoducho nadvihnete rukoväť pre ľahké otvorenie a zatvorenie. Vďaka zabudovanému snímaču spúšťa systém kontroly varenia s časovačom automatické odpočítavanie pri dokonalej teplote a vyzve vás, až bude jedlo hotové.

 

Zaručene vydrží
Váš tlakový hrniec Tefal® je možné umývať v umývačke riadu (s výnimkou tesnenia, ovládacieho modulu a časovača), čo uľahčuje čistenie. Hrniec z vysoko kvalitnej antikorovej ocele 18/10, ktorý vydrží, má pätnásťročnú záruku.

 

Opraviteľné za primeranú cenu – 15 rokov
Tefal sa zaviazal k tomu, že bude schopný opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 15+ rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov bola polovica skladu vyhradená na diely aj k produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.

Ďalšie informácie

EAN

3045380017580

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “TEFAL P4220745 NUTRICOOK+ PRESSURE COOKER 6L”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *