NIVONA CaféRomatica 930, Plnoautomatický kávovar

757.75 

Automatický kávovar tlak 15 bar, mlynček na kávu, mliečny systém, signalizácia potreby odvápnenia, príprava dvoch šálok naraz, displej, funkcia horúcej vody, parná dýza, nastavenie množstva vody, nastavenie množstva kávy, odkvapkávací systém, odvápňovací systém, samočistiaci systém, automatické vypnutie, režim úspory energie, cappuccino a latte a výškovo nastaviteľný výpust s osvetlením šálky, objem nádržky na vodu 2,2 l, mechanizmus mletia: kónické kamene, veľkosť zásobníka mlynčeka 270 g, stupne hrubosti mletia 3, príkon 1465 W, šírka 28 cm, výška 36 cm, hĺbka 50 cm, hmotnosť 14,8 kg.

 

Compare
EAN: 4260083469309 Kategórie: ,

Popis

Nadčasovosť je vzácna kvalita – a tento stroj jej dodáva vynikajúci dizajn a eleganciu. NIVONA NICR 930 kombinuje podstatu série 9 s osviežujúcim novým vzhľadom. Viac kulinárskeho pôžitku a viac pohodlia: káva, cappuccino, latte macchiato stlačením jediného tlačidla – na želanie tiež na dve šálky súčasne. Zvodná elegancia v každom okamihu.

 

Kávovar je vybavený novým extra tichým mlynčekom, možnosťou nastavenia Aroma Balance System, funkciou OneTouch Spumatore Duo pre prípravu dvoch šálok cappuccina súčasne, alebo možnosťou nastavenia až 9 nápojov v režime MOJA KÁVA s programovaním všetkých receptov naživo. To všetko sa ovláda a nastavuje na dotykovom displeji, ktorý predstavuje novú koncepciu obsluhy pre ešte väčší komfort. Ovládanie pomocou Bluetooth, alebo možnosť osvetlenia nádržky na vodu ve dvoch farbách, sú už len príjemným doplnkom, ktorý neprekvapí.

 

Najlepší spôsob, ako si vychutnať kávu

Tri aromatické profily pre maximálnu arómu a ideálnu mieru extrakcie. Aroma Balance System sa stará o to, aby došlo k optimálnemu vylúhovaniu rozpustného podielu z mletej kávy. Aróma, tuky, horké látky, kyseliny a minerály sa z prírodného produktu dostanú pomocou vody a tlaku. Akékoľvek umenie prípravy kávy spočíva vo vyváženej zmesi látok tak, aby vznikol harmonicky vyvážený nápoj. Tento systém disponuje 3 aromatickými profilmi: dynamic (dynamický), constant (konštantný) a intense (intenzívny), a preto sa žiadny iný automatický kávovar doposiaľ nedostal tak blízko k pákovému kávovaru.

 

Farebný dotykový displej

Komfortné ovládanie kávovaru zvyšuje nový a dotykový displej, vďaka ktorému jasne a jednoducho vyberiete Vami prednastavený nápoj, alebo spustíte hygienické programy pre údržbu.

 

Celková obsluha je veľmi jednoduchá a intuitívna – podrobný návod nahraný v systéme kávovaru Vás všetkým prevedie krok za krokom. Všetka komunikácia prebieha pomocou textu v slovenskom jazyku a pomocou jasných symbolov. U kávovaru možno nastaviť intenzitu kávy v 5 stupňoch, teplotu kávy na 4 úrovne. Nastaviť môžete aj výšku výpuste, a to až do výšky 14 cm.

 

Vyberateľná sparovacia jednotka

Nivona má prepracovaný systém hygieny celého kávovaru. Vyberateľná sparovacia jednotka (pod pravým bočným krytom) sa dá po vybratí celá prepláchnuť vodou. Tým je zaručené, že nikde v kávovare nezostávajú zbytky kávy ktoré by po čase začali plesnivieť (ako sa to stáva v rade konkurenčných presovačov).

 

Chuť

Systém predohrevu

Aroma Balance System (3 profily)

Cappuccino-Connaisseur

Nastaviteľná sila kávy (5 stupňov)

Nastaviteľný stupeň mletia

Nastaviteľná teplota kávy (4 stupne)

 

Pohodlie

Možnosť uloženia preferovanej kávy ?Moja káva? (9 receptov)

Živé programovanie

Továrenské nastavenia receptov je možné zmeniť

DUOplus/OneTouch SPUMATORE (Cappuccino stlačením jedného tlačidla)

Funkcia 2 šálky pre cappuccino

Funkcia 2 šálky na espresso/kávu

Nastaviteľné množstvo kávy cca 20 – 240 ml

Priehradka na mletú kávu (na jednu porciu)

Funkcia horúcej vody na čaj (4 stupne)

Odnímateľná nádrž na vodu

Zadné kolieska

 

Údržba

Varnú jednotku je možné kvôli čisteniu demontovať

Automatická starostlivosť o oplachovanie pre OneTouch SPUMATORE

CLARIS filter na vodu

Upozornenie na výmenu filtra

Programy automatickej údržby na odvápnenie a čistenie

 

Dizajn

Osvetlenie pohára (2 farby)

 

Technológia

TFT displej farebný

Bluetooth pre pripojenie k aplikácii NIVONA

Mimoriadne tichý a nehlučný chod

Vysoko kvalitný kónický mlynček z kalenej ocele

Tlak čerpadla 15 bar

Max. spotreba energie: 1465 W

ECO režim: 0 wattový energeticky úsporný obvod

Nádoba na zrnkovú kávu: 270 gr

Nádrž na vodu: 2,2 l

Hmotnosť (vrátane obalu): 14,8 kg

Rozmery zariadenia (ŠxVxH): 28 x 36 x 50 cm

Ďalšie informácie

EAN

4260083469309

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “NIVONA CaféRomatica 930, Plnoautomatický kávovar”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *