SIEMENS EQ.9 plus connect s500, Plnoautomatický kávovar (TI9553X9RW)

804.40 

Inteligentný smart kávovar Siemens TI9553X9RW uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. Jediným stlačením na TFT displeji s interaktívnym ovládacím menu si pripravíte profesionálne ristretto, espresso, espresso macchiato, doppio, cappuccino alebo latte macchiato. S keramickým mlynčekom je príprava kávy veľmi tichá a rýchla. Svoju šálku si navyše môžete predhriať a vychutnať si horúci a voňavý nápoj. Možnosť nastavenia si 10 osobných profilov. Príprava 1 alebo 2 nápojov stlačením jedného tlačidla. 2 rýchlosti sparovania – štandardná a intenzívna. Využívajte kávovar naplno s aplikáciou Home Connect a ovládajte ho z akéhokoľvek miesta, prostredníctvom svojho mobilu, či tabletu. Okrem toho nájdete v aplikácii množstvo receptov, návod, Coffe know-how a veľa ďalšieho. Farba: čierna.

Compare
EAN: 4242003832646 Kategórie: ,

Popis

Vysoký komfort, lahodnú kávu stlačením jedného tlačidla a dokonalý pôžitok z voňavej šálky. To všetko a oveľa viac vám prinesie plneautomatický kávovar Espresso Siemens, ktorý dosahuje tých najlepších výsledkov vďaka moderným technológiám. Vďaka výraznej redukcii hluku patrí medzi najtichšie automatické kávovary.

 

Disponuje kvalitným tichým keramickým mlynčekom s dlhou životnosťou, ktorý zaručuje prípravu až 15000 šálok. Kávové zrná dôkladne namelie, stupeň mletia si sami nastavíte podľa vašich predstáv alebo podľa zvoleného typu kávy. Nápoj vám pripraví pod tlakom 19 barov a určite vás poteší aj praktický priestor pre nahrievanie šálok.

 

– Individuálny výber chute vďaka dodatočným nastaveniam arómy v baristaMode

– Výrazné zníženie hluku pri príprave kávy vďaka funkcii SuperSilent

– Jediným tlačidlom pripravíte 2 mliečne špeciality naraz – oneTouch DoubleCup

– Automatické čistenie parou a optimálna hygiena s funkcii autoMilk Clean

– Jediným tlačidlom pripravíte až 2 nápoje naraz – oneTouch Function

– Doprajte si šálku lahodnej voňavej kávy v pohodlí domova.

 

Kvalita bez kompromisov

Profesionálna príprava silného espressa alebo lahodného cappuccina s jednoduchou obsluhou a dokonalou hygienou. Objavte oceňovanú nemeckú kvalitu a precíznosť.

 

Jednoduchá údržba a čistota

Sparovaciu jednotku môžete jednoducho vybrať, opláchnuť pod tečúcou vodou a vrátiť späť. Vaša káva bude vždy výborná, a navyše pravidelnou údržbou predĺžite životnosť kávovaru. Užite si tú najlepšiu vôňu všetkých kávových špecialít naplno.

 

Funkcie BaristaMode

Stačí len nastaviť intenzitu kávy, teplotu sparovania a veľkosť nápoja. Uložte si až desať rôznych profilov s desiatimi samostatnými nápojmi. Vašu obľúbenú kávu si potom vyberiete stlačením jediného tlačidla.

 

Oddelený zásobník na kávu

Kávovar disponuje dvoma zásobníkmi na kávové zrná, ktoré sú prakticky oddelené od tela spotrebiča. Sú kryté vekom, ktoré zaručuje zachovanie arómy kávy bezo zmien. V pravom zásobníku navyše nájdete priestor aj na mletú kávu, napríklad pre tých z vás, ktorí si radi vychutnajú kávu bez kofeínu.

 

Jednoduchá údržba

Kávovar Siemens TI923309RW sa pri zapnutí aj vypnutí sám automaticky čistí. Ak pripravujete nápoj s mliekom, prístroj vyčistí aj mliečny systém. Trysku na mlieko stačí vybrať a vyčistiť pod tečúcou vodou alebo v umývačke. O redukcii obsahu vápnika vo vode sa stará vodný filter BRITA. Ten súčasne predlžuje životnosť spotrebiča.

 

Home Connect

Kávovar je vybavený intuitívnym TFT displejom s podsvieteným ovládacím panelom, na ktorom si ľahko a rýchlo navolíte svoj obľúbený nápoj. Prístroj je možné ovládať na diaľku pomocou chytrej aplikácie Home Connect, ktorá vám umožní pripraviť až 17 kávových špecialít. Vďaka coffePlaylist ich dokonca prichystá za sebou tak, ako si navolíte.

Ďalšie informácie

EAN

4242003832646

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “SIEMENS EQ.9 plus connect s500, Plnoautomatický kávovar (TI9553X9RW)”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *